KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10884059
nr 1088 4059
Ellen Jolin
(1854-1939), Sverige
Akvarell, Ellen Jolin (1854-1939), Palermo, signerad, 1896, 19x32
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 6 februari 2017
kl 19:58:02
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
Ellen Jolin
Läs mer om Ellen Jolin